TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané
Podporují nás:
A TECHNOLOGY, s.r.o. ; SYNETT, s.r.o. ; ABC KOVOPIT engineering spol. s r. o. ; DŘEVOPROGRAM s.r.o. BŘECLAV ; VÍT ČÁPEK ; AGEUS s.r.o. LUŽICE ; DIXI – výroba plastových obalů, a. s. ; Petr Sila , Prušánky - TOPENÍ,VODA,PLYN ; Alca plast , s.r.o. ; MELS, s.r.o. ; SH ŠROT spol. s r.o. Břeclav ; MUDR. OLDŘICH RYŠAVÝ ; Město Břeclav ; ANDREJ HANÁK ; ANTONÍN NEŠPOR ; AKUservis VÁVRA Břeclav
středa 1.5.2024 v 10:30 hod.
odjezd autobusu v 9:20 hod.
OP mladší žáci
Mikulov B - Ch.N.Ves
4:2
***************
pátek 3.5.2024 v 17:00 hod.
OP ml. + st. přípravka
Valtice - Ch.N.Ves
***************
neděle 5.5.2024 v 10:00 hod.
OP mladší žáci
hřiště Slovan
sraz na utkání v 9.10 hod. na hř. Slovan u Lidlu
MSK Břeclav C - Ch.N.Ves
***************
středa 8.5.2024 ve 14:00 hod.
odjezd autobusu ve 12:30 hod.
OP DOROST
Brumovice - Ch.N.Ves
25-28.4.2024
čtvrtek 25.4.2024 v 17:30 hod.
OP mladší + starší přípravka
Lanžhot - Ch.N.Ves
*****************
neděle 28.4.2024 v 16:30 hod.
OP muži
Bořetice - Ch.N.Ves
1:2 (0:1)
branky: Jurčík Pavel 2x
*****************
sobota 27.4.2024 ve 14:30 hod.
OP dorost
Ch.N.Ves - Lanžhot
2:3 (2:0)
*****************
sobota 27.4.2024 v 10:00 hod.
OP mladší žáci
Ch.N.Ves - Pohořelice
1:11 (0:5)
*****************
neděle 28.4.2024 v 10:30 hod.
OP starší přípravka
Ch.N.Ves - Mikulov
12:10
*****************
neděle 28.4.2024 v 10:30 hod.
OP mladší přípravka
Ch.N.Ves - Mikulov
3:12
sobota 20.4.2024 v 16:30 hod.
OP muži
Ch.N.Ves - Mikulov
0:2 (0:1)
*****************
sobota 20.4.2024 ve 14:45 hod.
OP mladší žáci
Dolní Dunajovice - Ch.N.Ves
3:1 (1:1)
*****************
neděle 21.4.2024 ve 14:15 hod.
OP DOROST
Velké Bílovice - Ch.N.Ves
1:0 (1:0)
*****************
neděle 21.4.2024 ve 13:30 hod.
OP starší přípravka
Podivín - Ch.N.Ves
9:10
*****************
neděle 21.4.2024 ve 13:30 hod.
OP mladší přípravka
Podivín - Ch.N.Ves
6:1
11-14.4.2024
neděle 14.4.2024 v 16:30 hod.
OP muži
Ivaň - Ch.N.Ves
2:0 (0:0)
sestava: Elsner David, Polášek Michal (K), Tkadlec Marek ( 71´ Garčic Richard ), Slaný Šimon, Osička David, Valeš Adam, Brychta Dominik ( 61´ Brychta Martin ), Gajdoš Jiří, Jurčík Pavel, Krmíček Radim, Jedlička Tomáš ( 84´ Redek Kamil ) /// Polášek Petr, Suchánek Ondřej
***************
čtvrtek 11.4.2024 v 17:30 hod.
OP starší přípravka
Ch.N.Ves - Velké Bílovice
6:16
***************
čtvrtek 11.4.2024 v 17:30 hod.
OP mladší přípravka
Ch.N.Ves - Velké Bílovice
1:11
***************
sobota 13.4.2024 ve 13:00 hod.
OP mladší žáci
Ch.N.Ves - Mikulov A
1:13 (0:6)
OP muži
sobota 6.4.2024 v 16:30 hod.
Ch.N.Ves - Velké Pavlovice B/Starovičky
1:2 (1:1)
branka: Jedlička Tomáš
sestava: Elsner David, Polášek Michal (K), Novák Rudolf, Sláma Lukáš ( 85´ Brychta Dominik ), Tkadlec Marek, Slaný Šimon, Osička David, Jedlička Tomáš ( 46´ Valeš Adam ), Gajdoš Jiří, Jurčík Pavel ( 68´ Redek Kamil ), Krmíček Radim /// Kuřil František, Hodonský Radim, Polášek Petr, Suchánek Ondřej
------------------
OP DOROST
neděle 7.4.2024 ve 12:30 hod.
Hustopeče B - Ch.N.Ves
2:1 (1:1)
------------------
OP ml. přípravka
hřiště Kostice
sobota 6.4.2024 ve 14:00 hod.
FKM Podluží - Ch.N.Ves
17:5
------------------
OP st. přípravka
hřiště Kostice
sobota 6.4.2024 ve 14:00 hod.
FKM Podluží - Ch.N.Ves
13:6
------------------
mladší žáci
neděle 7.4.2024 ve 14:15 hod.
hřiště Bořetice
Kobylí /Bořetice - Ch.N.Ves
19:0 (14:0)
30.3.2024
sobota 30.3.2024 v 15:30 hod.
OP muži
Přibice - Ch.N.Ves
0:1 (0:1)
branka: Jedlička Tomáš
sestava: Elsner David, Polášek Michal (K), Novák Rudolf, Sláma Lukáš, Tkadlec Marek, Slaný Šimon, Valeš Adam, Gajdoš Jiří, Jurčík Pavel, Krmíček Radim, Jedlička Tomáš /// Redek Kamil, Garčic Richard, Brychta Dominik, Hubený David, Polášek Petr, Suchánek Ondřej
sobota 30.3.2024 v 10:00 hod.
OP dorost
Ch.N.Ves - Brumovice
0:0 (0:0)
sobota 30.3.2024 ve 14:00 hod.
OP mladší žáci
Ch.N.Ves- Krumvíř
2:9 (2:4)
jarní část sezony 2023/2024 začíná
sobota 23.3.2024 v 15:00 hod.
Ch.N.Ves - Kobylí
1:0 (1:0)
branka: Polášek Michal
sestava: Elsner David, Polášek Michal (K), Novák Rudolf, Sláma Lukáš (70´ Garčic Richard ), Tkadlec Marek (80´ Redek Kamil ), Slaný Šimon, Osička David, Jedlička Tomáš, Gajdoš Jiří, Jurčík Pavel, Krmíček Radim /// Kuřil František, Brychta Dominik, Brychta Martin, Polášek Petr, Suchánek Ondřej